Prvi festival slatinskih putnika – KOFER

KOFER – festival putnika imao je za cilj obogatiti društvenu scenu Slatine u prosincu organizacijom četiri zanimljiva putopisna predavanja u Art dvorani Slatinskog kina. Jedinstvena iskustva sa svojih neobičnih putovanja posjetiteljima su predstavili naši sugrađani: Ivona Lozić, Hana i Martina Tepeš, Zdenko Nađ, Helena Roštaš i Mirela Nenadović. Otkrili smo nepoznatu Gruziju, doživjeli ludi Rio, pedalirali od Pištane do Amsterdama i upoznali jednu od najstarijih civilizacija svijeta – Iran.
Nije bilo ljepšeg načina za provesti hladne prosinačke srijede nego u novoj, totalno fancy Art dvorani našeg kina u društvu pravih ljubitelja putovanja.

Suorganizatori prvog slatinskog festivala putnika bili su Turistička zajednica grada Slatine i Pučko otvoreno učilište Slatina